Uncategorized

Жіночі плаття-вишиванки

Для жінки вибір елементів її гардеробу не просто практична і само собою зрозуміла справа. Він звичайно, вимагає особливої уваги. Для сучасних українок дуже важливо мати в своєму арсеналі хоча б одну річ, яка б підкреслила особливий стиль, любов до рідного краю. А що, як і не вишите плаття в українському стилі може впоратися з цим завданням.

Особливості вишитих суконь
Сукня — це елемент одягу прекрасної половини людства, що підкреслює жіночність і витонченість дівчини. Коли його прикрашають вишиті малюнки та орнаменти, воно стає унікальним. З давніх-давен було відомо, що вишивка на одязі здатна наділити своїх господарів особливою енергетикою.
Традиції використовувати певні зображення на тканинах збереглися і до наших часів. Хоча і не в повній мірі але все ж є багато майстерів, які володіють знаннями предків, вони можуть створити справжні шедеври. Тут ключову роль відіграє найменша деталь:
• колір;
• кількість елементів;
• напрямок нитки;
• візерунок;
• місце розташування.

plattja-vyshivanky-2

Такі вироби можна придбати виключно на замовлення. Але якщо ви хочете знайти вишиті сукні жіночі виключно з естетичних міркувань, то вам допоможе більшість сучасних магазинів одягу.

Як вибрати сукню з вишивкою
Жіночі сукні-вишиванки підбираються, як і інші елементи одягу. Вибір робиться, відштовхуючись від:
• ціни виробу;
• особливостей фігури;
• індивідуальних смакових переваг;
• матеріалу.

Якщо говорити про вишиванки які виконуються на замовлення, то їх вартість, зрозуміло, буде значно вище, ніж у фабричних моделей. Але ви можете вирішити цю проблему самостійно — вишити необхідний візерунок (або придбати), який зробить ваше плаття унікальним і особливим. В інтернеті можна знайти безліч цікавих схем та інструкцій з вишивання.
Вибираючи фасон вироби, відштовхуйтесь від фігури. Сукня має підкреслити всі її переваги і при цьому приховати недоліки (якщо вони є). Колірний асортимент дуже широкий. Тому тут необхідно здійснювати вибір згідно особистісних переваг. Стандартними вважаються білі сукні з яскраво-червоною вишивкою. Але досить елегантно виглядають і інші колірні поєднання.
Доповнити свій образ можна за допомогою правильно підібраних аксесуарів. Вибирайте якісні вироби, які здатні підкреслити вашу досконалість і неповторність.