LIFE

Як зробити маленьку кімнату візуально більшою

Використання світлих шпалер — це відомий, але не єдиний прийом зробити маленьку кімнату візуально більше…

Крім того, що шпалери або фарба для стін повинні бути світлими, варто відмовитися від великих малюнків на стінах (шпалер з великими візерунками), також ці візерунки не повинні бути контрастними. Меблі також повинні бути світлими. Пам’ятайте, що холодні тони найкраще збільшують простір.

Крім вищеописаного прийому, дизайнери рекомендують обрати колір для стелі та стін схожим, щоб не було різкого переходу від стін до стелі. Таким чином стеля здається вищою.

Зрозуміло, кімната здається просторішою, якщо в її декорі використані дзеркала. І не важливо, чи висить велике дзеркало на стіні, чи використовуються дзеркальні деталі в обробці меблів. Також для тих же цілей дуже рекомендується використовувати скло, скляні меблі, двері, перегородки не обмежують погляд, а, отже, кімната здається наповненою світлом і повітрям.

До речі, вибір меблів для маленької кімнати повинен бути особливо ретельним – вона повинна бути не тільки візуально легкої, відповідною за кольором (візуально не робить важчим простір конкретної кімнати), але й дуже функціональною, адже в маленькому просторі неможливо розмістити безліч речей, потрібних для зручного життя. Розстановка меблів також відіграє дуже важливу роль, оскільки будь-яка невдала спроба розділити невелику кімнату, як і занадто велика кількість меблів зробить її схожою на забиту речами комору.

Розмістіть якийсь яскравий предмет в дальньому кутку кімнати. Незвичайна ваза, панно, красива квітка будуть привертати увагу того хто входить, створюючи відчуття більшого простору в приміщенні.