LIFE

Як завантажити відео з Ютуб

Іноді постає питання, навіщо завантажувати відео з YouTube? Припустимо, що ви захочете додивитись або подивитися цей ролик трохи пізніше, а доступу до мережі інтернет вже не буде. А можливо, завтра або через певний проміжок часу цей відео ролик з тих чи інших причин просто видалять з сервісу назавжди. Ми розповімо, як легко і дуже просто можна скачати відео з Ютюб на любий смартфон, планшет і комп’ютер.

Як завантажити вподобане відео з найпопулярнішого відео хостингу YouTube за допомогою саме онлайн-сервісу
В даному випадку вам навіть не потрібна ніяка програма для скачування відео з Ютубу. Найпростіший і дуже швидкий спосіб зберегти вподобане відео, фільм або музику безкоштовно з популярного відео-хостингу YouTube — це скористатися одним і самим популярним в мережі онлайн-сервісом. Ми радимо копіювати контент за допомогою сервісу , який пройшов перевірку часом. Лідером можна назвати SaveFrom.net, який безкоштовно пропонує найпростіший і дуже витончений спосіб завантаження. Це саме онлайн-сервіс і вам не потрібна ніяка програма для скачування з Ютубу.

Відкрийте на YouTube вподобаний відео ролик: фільм, музику та таке інше.
В вашому браузері просто додайте дві літери на латиниці ss перед словосполученням youtube. Таким чином в URL замість такої адреси https://www.youtube.com/watch?v=2_wZdUH4so0, ви отримаєте https://www.ssyoutube.com/watch?v=2_wZdUH4so0.
Далі, слід натиснути Enter і після цього ви автоматично перейдете на веб-сайт Savefrom.net, а ваше посилання на необхідне відео вже буде прописане у відповідному полі.
Тепер залишається лише обрати бажану якість і доступний формат відео для скачування. Ось і все, відео-ролик почне завантажуватися одразу на ваш комп’ютер.

Тепер ви знаєте як безкоштовно і головне, швидко завантажити відео з Ютуб.