PR

Як вибрати подарунок на першу річницю весілля?

Зазвичай існує перелік подарунків, які можуть бути подаровані на кожну річницю шлюбу. Перша річниця по іншому називається паперовим весіллям. Традиційним подарунком на першу річницю весілля, таким чином, буде щось пов’язане з папером. Чоловіки і дружини можуть дарувати, наприклад, книги, вірші любовні послання або малюнки на папері. Так, дійсно, може бути важко знайти щось підходяще, пов’язане з папером, але як це романтично. У нас є для вас кілька паперових ідей, щоб традиції було дотримано.

Квитки

Квитки на концерт улюбленої групи або на довгоочікувану спортивну подію, а ще квитки на літак на другий медовий місяць можуть бути відмінною ідеєю, рекомендує Твоє.Медіа. Уяви собі свого чоловіка, який прочитає на квитку, що за 2 тижні, виліт на Майорку.

Картки

Картки, які ти виготовиш сам чи сама. Це гарна, і по справжньому недорога ідея. Вирізати картки з картону краще заздалегідь. Прикрасьте їх малюнками або просто пофарбуйте в різні кольори. З одного боку картки, напишіть дату, а з іншого, що з нею пов’язано. Буде дуже весело, коли вам доведеться згадувати конкретні події. Звичайно, всі ситуації, які містяться на картах повинні бути романтичними або веселими. Завдяки цим карткам ви ніколи не забудете спільно проведених, чудових моментів.

Запрошення

Якщо ви плануєте приготувати романтичну вечерю при свічках на річницю весілля, або замовили столик в кращому ресторані міста, можна відправити дружині/чоловіку запрошення. Ви можете приготувати їх самостійно або пошукати щось підходяще в Інтернеті. Приємно буде, якщо у конверт ви додасте якісь загальні фото, де ви цілуєтеся або обіймаєтесь.

Букет з паперових квітів

Коли чоловік приносить букет квітів, жінка завжди під враженням. Щоб традиції було дотримано на цей раз нехай квіти будуть зроблені з паперу. Такі квіти, звичайно, можна купити і вони, зазвичай, виглядають красиво. При цьому треба мати на увазі, що квіти зроблені своїми руками може будуть не такі гарні, але їх цінність для партнера буде набагато більшою. Дружина, яка побачить це рукоділля буде в захваті і оцінить працю, пов’язану з виготовленням цього букета.

Газета

Прекрасною ідеєю для паперового подарунку на першу річницю весілля буде газета за той самий день і з того самого місця, в якому ви присяглися один одному у любові і вірності. Пошукайте в Інтернеті і витягніть з архіву примірник якоїсь газети за потрібне число (бажано тієї, що читає ваш партнер). Ви можете вибрати самі круті події в той день, роздрукувати і помісти їх у великій рамці.

Гроші

Гроші на подарунок… Здавалося б, все банально і не романтично. Але пам’ятайте, що це перша річниця, на яку потрібно дарувати паперовий подарунок, а паперова купюра начебто підходить. В конверт, у який ви покладете банкноти, вкладіт любовне послання. Напишіть як сильно ви любите, і що вона/він є цілим світом для вас. Ви ж знаєте, про що мріє ваш чоловік або дружина? Тому в записці важливо написати, що „ти давно хотів мати/бажала мати …, тому я хотів би/хотіла б виконати твою мрію». Лист дуже важливий, щоб інша сторона не подумала, що даруючи гроші ти просто йдеш по найлегшому шляху.

Альбом із фотографіями

Перегляньте всі ваші фотографії і виберіть ті, на яких ви разом, і які пов’язані з важливими або приємними ситуаціями. Роздрукуйте фото на папері. Ви можете розмістити їх в фотоальбомі, або зробити щось більше. Може пам’ятаєш, колись не було альбомів з прозорими карманцями, тільки кляссеры для фото. Знайди такий в Інтернеті і поприклеюй вибрані фотографії. Гортаючи картонні картки, ви відчуєте себе як у старі добрі часи.

Книги

Не всі в наш час читають книги, але якщо ваш чоловік (дружина) любить почитати, це буде відмінна ідея. Знаєте, яку книгу ваш партнер давно шукає, але не може її отримати. Зроби це за нього. Звичайно, він буде щасливий, коли отримає такий подарунок.

Лист

Це може старомодно, але як романтично. Напишіть йому/ їй лист кохання. Виберіть красивий папір в магазині канцтоварів. Ви можете роздрукувати на аркуші ваше спільне фото і використовувати його в якості паперу, на якому напишете зізнання в любові.

Ви

Одягніть на себе тільки паперовий одяг. Ви можете зробити паперову пов’язку на грудях і гавайську паперову спідницю. Цей одяг не буде шкода, коли він зірве його з вас. Ви також можете використати велику паперову коробку. Обклейте коробку красивим папером і прикріпіть величезний червоний бант. Коли чоловік увійде в кімнату вистрибніть з коробки в костюмі Єви з райського саду.

Подарункові сертифікати

Майже всі великі магазини дають можливість придбати подарункові сертифікати на певну суму. Виберіть улюблений магазин чоловіка або дружини та подаруйте ваучер на певну суму. Це буде гарний привід, щоб разом пройтися по магазинам.