Стиль

Як підібрати прикраси до светру

Чокери, довгі ланцюги, великі кулони та інші прикраси для нарядів зі светром

Светри з морозними візерунками Fair isle прикрас явно не вимагають, на відміну від лаконічних однотонних моделей — які ми найчастіше носимо взимку. Погодьтеся, нарядам спокійних нейтральних відтінків часто не вистачає цікавих деталей. Сьогодні у зірок стріт-стайл і блогерів особливою популярністю користуються комбінації декількох мінімалістських прикрас і тонкі геометричні форми. Ми розібралися, як можна прикрасити светр і склали для вас кілька колажів.


ЧОКЕР

svetr1
Тонкі ланцюжки з кристалами або мініатюрними кулонами виглядають особливо ніжно і жіночно на тлі об’ємного трикотажу. Носіть два тонких чокера одночасно або поєднуйте один з довгим ланцюжком. Не має значення, чи виберете ви светр з круглим вирізом або V-подібним, всі комбінації прикрас будуть доречні.

КОЛЬЄ

svetr2
Самоцвіти і кристали користуються популярністю у ювелірних дизайнерів, тому в нових колекціях можна без зусиль знайти свій талісман в модному оформленні, і моментально вирішити питання, як можна прикрасити светр. Однак, носити кулон окремо необов’язково, спробуйте знайти ще кілька близьких вам по духу символів, це можуть бути мінімалістські геометричні фігури або знаки сузір’їв . Поєднуйте кілька кольє, за умови, що всі вони тонкі з однією домінуючою підвіскою.

КІЛЬЦЯ

svetr3
Як підібрати прикрасу до светра, якщо мова йде про моделі оверсайз з об’ємними подовженими рукавами? У цьому випадку варто акцентувати увагу на кільцях. Уже котрий сезон позиції не здають фалангові кільця, з ними можна складати на пальцях ювелірні композиції, комбінуючи їх з іншими прикрасами різної ширини і форми. Головне — підібрати близькі по відтінку метали.

КУЛОН

svetr4
Довгий ланцюжок з великим кулоном нагадує про надмірність еклектичного стилю 1970-х. Але в цьому сезоні, вирішуючи як прикрасити светр, ми граємо за іншими правилами з тими ж вихідними даними. А саме, вибираємо кулони простих форм з сріблястого або золотистого металу без яскравих каменів, максимум — з перлами, і поєднуємо їх зі светром з високим коміром або навпаки — з глибоким V-подібним вирізом.

ВЕЛИКІ СЕРЕЖКИ

svetr5
Які ще прикраси під светр актуальні? Відповідаємо — великі сережки і кафи серед них лідують, адже зручніше і ефектніше варіанту не знайти. Кафи з великими кристалами і довгими ланцюгами миттєво привертають увагу до зачіски і наряду в цілому. Ще один вдалий прийом — сережки кільця в стилі 1980-х , неймовірно популярні на хвилі інтересу дизайнерів до цього десятиріччя. На тлі чорного або бежевого светру вони виглядають вражаюче.