LIFE

Вибір розміру бюстгальтера

Знайти правильний розмір бюстгальтера досить складно. Необхідно знати не тільки розміри Вашого тіла. Різні стилі бюстгальтерів і форми їх чашок, форма Вашої грудей і інші параметри дуже сильно впливають на підбір саме Вашого бюстгальтера, який зможе підкреслити Вашу привабливість і створити комфорт на цілий день.

Якщо надівши бюстгальтер, Ви відчуваєте, що пояс совається по спині, бретельки спадають з плечей, а кісточки врізаються в тіло завдаючи незручність і навіть біль, то Ви не самотні. 80% жінок носять не свій розмір бюстгальтера. Чому таке відбувається? Існує безліч причин, проте варто задуматися про такі важливі моменти як: розмір бюстгальтера протягом усього життя жінки може змінюватися шість або навіть більше разів. На це може впливати — вагітність, гормони, коливання ваги, фізичні вправи і т.д.

Фахівці радять звернути увагу на розмір бюстгальтера при зміні ваги на 3-5 кг. Багато жінок не знають як правильно одягати бюстгальтер, через що вибирають неправильний обсяг чашки. Багато сайтів вказують невірні дані в таблицях розмірів. Є різниця розмірів між брендами. Звичайна ситуація, коли обсяг чашок бюстгальтера одного бренду може сильно відрізнятися за обсягом чашок іншого бренду в цьому ж розмірі і в схожій моделі.

Крім цього розміри можуть відрізнятися і в різних моделях всередині одного бренду. Існує також і плутанина в розходженнях розмірів між країнами. Більшість магазинів мають у продажу невеликий асортимент бюстгальтерів з розмірами, які користуються найбільшим попитом, а головна мета продавців — продати Вам товар. Тому вони намагаються переконати Вас купити саме той розмір, який є в наявності.

До цієї проблеми можна додати і непрофесіоналізм продавців, які просто не вміють підбирати правильні розміри. З огляду на ці обставини, варто задуматися — чи правильний розмір Ви зараз носите, і, як вибрати бюстгальтер, який підходить саме Вам? Є варіант знайти першокласний магазин з кваліфікованим персоналом, але, на жаль, їх не так багато, особливо в невеликих містах. Як же тоді бути? Відповідь проста — навчитися вибирати бюстгальтер самій. Адже саме Вам носити те, що ви купуєте. Крім того варто пам’ятати, що правильно підібраний розмір бюстгальтера допоможе зберегти Ваше здоров’я і красу. Деякі жінки не знають, що через неправильно підібраний розмір можуть виникати розтяжки на грудях і болі в м’язах спини, на які іноді скаржаться жінки.