Красота и здоровье

Весняна колекція Guerlain 2017

Знаменита пудра з кольоровими кульками Météorites — незмінна частина весняних колекцій макіяжу Guerlain, але саме в цьому році «метеорити» святкують 30-й день народження, з нагоди чого вся нова лінійка бренду присвячена саме їм.

meteorit2

Guerlain Météorites з’явилися в 1987 році, а їх автор — тодішній креативний директор з макіяжу Домінік Сабо, який вирішив створити для жінок приємний фінішний продукт, візуально коригуючий недосконалості шкіри і надає легке сяйво.
З тих пір було випущено багато лімітованих версій «метеоритів» з різними ефектами — від напівматового покриття до яскравих блискіток — і квітами, хоча класична пудра складалася з шести відтінків кульок.

Ювілейна версія Guerlain Mеtеorites Happy Glow Pearles, в упаковці у вигляді перлової кулі, включає в себе чотири кольори. Причому кульки одного виду — Rainbow Glow — виконують головну функцію посилення світла, в той час як три інших відтінки грають власні другорядні ролі: рожеві кульки освіжають обличчя і нейтралізують тьмяність, лілові усувають зайву жовтизну, а колір шампанського має світловдбиваючий ефект.

meteorit5 meteorit6

У колекцію війшла і компактна версія Météorites Happy Glow з відтінками трьох кольорів, які виконують роль хайлайтера і рум’ян одночасно.

Лінійка доповнена поліпшеною версією кисті для «метеоритів», яка спеціально створена для роботи з кульками, набирає потрібну кількість пігменту і не пошкоджує продукт. На додаток вийшли два лімітованих відтінки помади KissKiss — Blossom Glow і Pearly Pink , які завершують макіяж з ефектом рожевого сяйва.

meteorit4 meteorit3