Красота и здоровье

ТОП 10 фітнес трендів 2017 року!

Традиційно, Американський коледж спортивної медицини (ACSM) щороку надає нам список провідних фітнес трендів, який складається на основі анкетування експертів в області фітнесу та спортивно-оздоровчих послуг. У 2017 році в дослідженні брали участь представники практично всіх континентів і розглядалися 42 можливих тренда.

Отже, до вашої уваги ТОП 10 фітнес трендів 2017 року!

1.Спортивні гаджети

fitness1

Сьогодні представлені фітрнес-трекерами, розумними годинниками, пульсоментрами, GPS-навігаторами, розумними окулями (для перегляду карт і відстеження рухової активності) та багатьма іншими гаджетами.

2. Тренування з використанням власної ваги

fitness2

Перший раз цей вид тренінгу зайняв лідируючі позиції в 2013 році і до цих пір продовжує набирати обороти і популярність. Стандартні тренування з використанням власної ваги використовують мінімальне обладнання, що дозволяє тренуватися ефективно з мінімумом витрат.

 

3. Високоінтенсивні інтервальні тренування

fitness3

Ці тренування складаються з короткочасних періодів високоінтенсивних вправ, що чергуються з короткими періодами відпочинку. Як правило, тривалість однієї програми складає менше 30 хвилин.

4. Сертифіковані і досвідчені фітнес професіонали

fitness4

5. Силовий тренінг.

fitness5

Силовий тренінг затребуваний в різних сферах індустрії здоров’я та фітнесу, а також серед самих різних груп клієнтів. Він залишається сильною тенденцією з перших років досліджень.

6. Групові тренування

fitness6

Інструктори групових програм викладають, навчають і мотивують відвідувачів за допомогою занять у великих групах (більше 5-ти учасників, інакше це персональний тренінг в малій групі). Групові програми створені для мотивації, підвищення ефективності і досягнення цілей людей різних рівнів підготовленості. Існує різноманіття класів і обладнання для групового формату: починаючи від аеробіки і Сайкл до танцювальних програм.

7. Медичні фізичні вправи

Це глобальна ініціатива охорони здоров’я, яка спрямована на включення фізичних вправ в плани лікування пацієнтів, а також направлення пацієнтів до професіоналів в області рухової активності.

8. Йога

Щороку йога немов заново відкриває себе, стаючи все більш привабливою формою тренувань.

9. Тренінг в міні-групах (від 2 до 5 учасників).

Тренування в такому форматі дозволяють надати кожному члену групи більше уваги. Це мотивує клієнтів збиратися в невеликі групи, відмовляючись від більш дорогого персонального тренінгу.

10. Вправи для зниження ваги

fitness8