Путеводитель

Темна сторона відомих пам’яток

Вирушаючи в нову країну, ми перш за все вивчаємо її головні пам’ятки. Але, виявляється, багато з них мають страшні секрети.

Лувр, Франція

do1

Багато творів мистецтва, що зберігаються в Луврі, були свого часу викрадені з інших країн під час вторгнення Наполеона.

Дубай в ОАЕ

do3

Зовні це сучасний мегаполіс неймовірного розмаху й краси, але мало хто знає, що Дубай побудований переважно за рахунок дуже дешевої робочої сили з Азії.

Ейфелева вежа, Париж

do4

На момент написання цього матеріалу 349 людей наклали на себе руки, зістрибнувши з вежі або повісившись на ній.

Памплона, Іспанія

do5

Якщо ви не готові побачити розтерзаних биками людей або, навпаки, розтерзаних людьми биків, то не радимо вам відвідувати бій биків. Це видовище не для людей зі слабкими нервами, і в реальному житті спостерігати його набагато важче, ніж по телевізору.

Токіо, Японія

do6

Остерігайтеся барів, що заманюють туристів безкоштовною випивкою. Деякі з цих закладів належать Якудза — міжнародному злочинному угрупованню, керованому з Японії.

Альпи, Європа

do7

Під снігом Альп поховані тисячі безіменних тіл, які опинилися тут за часів різних битв — від спроби Ганнібала завоювати Рим до світових воєн.

Єллоустонський національний парк в США

do8

Незважаючи на численні знаки, в Йеллоустонському національному парку Америки регулярно пропадають туристи. Причиною зазвичай є відхилення від маршруту. Часто стежка петляє між киплячими озерами, впасти в які рівнозначно смертному вироку. І це трапляється частіше, ніж вам хотілося б думати.

«Русалочка», Данія

do9

У 1964 і 1998 роках у беззахисної «Русалочки» викрадали голову, а в 1984-му вандали відпиляли їй руку. Крім того, пам’ятник не раз обливали фарбою.

Річка Ганг, Індія

do2

Незважаючи на те, що для місцевих Ганг священний, це одна з найбрудніших річок в світі. Крім побутового сміття та фекалій, в ній можна також побачити частини тіл тварин і людей. Сумнівна пам’ятка.

Гора Фудзіяма, Японія

do10

Недалеко від підніжжя Фудзіями знаходиться «ліс самогубців». Назва говорить сама за себе: люди приходять сюди, щоб накласти на себе руки. Ходять чутки, що бандити платять бездомним за те, щоб ті обмацували тіла.

Ангкор-Ват, Камбоджа

do11

Хоча храми зазвичай асоціюються зі світом і єднанням, історія цього храму повна прикладів нелюдського насильства. І буддисти, і індуїсти проявили тут чимало жорстокості.