LIFE

Супер гаджети для повсякденного життя!

У новому огляді зібрані неймовірні пристрої, які можна і потрібно використовувати кожен день. Кожен з них стане в нагоді в повсякденному житті. Дивимося, запам’ятовуємо і якщо треба беремо на озброєння.

1. Портативний кондиціонер

gad1

Компактний, безшумний і потужний віконний кондиціонер, який можна переносити з кімнати в кімнату, закриваючи місце монтажу спеціальною утеплюючою накладкою. У комплекті з кондиціонером, замовник отримає комплект накладок для установки девайса в віконний отвір, а його монтаж не займе багато часу і може бути виконаний самим замовником. Управляти кондиціонером можна за допомогою ручки термостата, розташованій на його панелі або дистанційно через спеціальний додаток на смартфоні.

2. Функціональна обробна дошка

gad2

Обробна дошка зі стильним лаконічним дизайном і вбудованими вагами стане незамінним помічником на сучасній кухні і дозволить з точністю до міліграма визначити вагу того чи іншого інгредієнта.

3. Пластик-клей для дрібного ремонту

gad3

Революційний пластик-клей, який швидко твердне під впливом ультрафіолету, стане незамінним помічником у господарстві. З його допомогою можна моделювати невеликі деталі, відновлювати зламані пластикові елементи, з’єднувати різні предмети, усувати дефекти на різних поверхонь і навіть ізолювати низьковольтні дроти. Ємність з клеєм, зовні нагадує звичайний олівець зі світлодіодною ультрафіолетовою лампою на кінці. Такий дизайн робить даний пристрій максимально зручним і простим у використанні.

4. Бездротовий навушник-перекладач

gad4

Цей чарівний на вигляд пристрій є високотехнологічним бездротовим навушником для синхронного перекладу мови. Вставляючи в вухо цей крихітний навушник, схожий на «вавилонську рибку», він моментально без підключення до мережі починає виробляти синхронний переклад голосової мови на задану в установках мову.

5. Портативний копіювальний апарат

gad5

Портативний копіювальний апарат, здатний легко сканувати зображення та інформацію і переносити скопійоване на будь-яку поверхню. Такий гаджет стане справжньою знахідкою для школярів, студентів, журналістів та просто творчих натур.

6. Пристрій для чистки сенсорних екранів

gad6

Всілякі сенсорні гаджети — невід’ємна складова життя сучасної людини. Але від контакту з пальцями їх екрани швидко брудняться і виглядають вельми непривабливо. Справитися з дратівливими відбитками пальців та іншими плямами на дисплеях будь-яких сенсорних пристроїв допоможе багаторазовий роликовий очищувач, який ефективно і дбайливо видаляє будь-які забруднення.

7. Портативний сейф

gad7

Невеликий елегантний сейф для безпечного транспортування та щоденного носіння цінних речей. Сейф виконаний з міцного протиударного, водонепроникного матеріалу і оснащений кодовим замком з нержавіючої сталі, який при необхідності можна відкрити і ключем.

8. Музичний душ

gad8

Kohler Moxie — це пристрій, який складається з насадки для душа і маленького водонепроникного динаміка, здатного транслювати музику з будь-якого мобільного пристрою, підключившись до нього за допомогою Bluetooth. Такий душ, напевно, припаде до душі всім меломанам і перетворить водні процедури в веселу вечірку.

9. Стерилізатор поверхонь

gad9

Kitchen Sanitizing Wand — це пристрій, який виведе прибирання на абсолютно новий, якісний рівень. Цей бездротовий стерилізатор за допомогою ультрафіолетового випромінювання здатний виявляти і знищувати до 99% шкідливих бактерій, мікробів і мікроорганізмів з будь-яких твердих непористих поверхонь.

10. Перцевий балончик з камерою

gad10

Перцевий балончик з вбудованою фотокамерою, яка активується при першому натисканні на кнопку і робить знімок людини, на якого спрямований струмінь. Завдяки чому балончик допоможе не тільки тимчасово знешкодити кривдника, але і дістати його знімок, який в подальшому можна буде віднести в поліцію або розмістити в мережі, щоб попередити рідних і близьких.