LIFE

Смартфони, про які ви ще не чули!

Безумовно, якщо річ хороша і якісна, то вона незмінно отримає заслужену славу і популярність. Ось тільки дане правило працює далеко не завжди, адже ми в кінці-кінців живемо в досить «нещадний» час, коли розумом і серцями людей намагаються правити підступні маркетологи. Кожна дитина сьогодні знає, що таке Apple, HTC, Samsung, OnePlus, Huawei, LG. А як щодо речей, які не належать до іменитих брендів? Те, що річ не носить гучного імені, далеко не завжди означає, що вона погана.

1. Fairphone 2

smart2
Смартфон Fairphone 2 став широко відомий завдяки тому, що поки Project Ara тільки намагається зробити модульний смартфон, такий вже з’явився на ринку від іншої компанії. Виробники «Fairphone» позиціонують своє творіння, як «перший справжній модульний телефон». Сенс в тому, що користувач може замінювати модулі начинки і конструкції смартфона на більш досконалі. Працює це чудо на Android 5.1, має 5-дюймовий екран на 1080p, 2 Гб ОЗУ і процесор Qualcomm Snapdragon 801.

2. Xiaomi Mi Mix

smart3
Можна сміливо сказати, що Xiaomi Mi Mix — це один з найбільш цікавих смартфонів останнього часу. Говорити про те, що у «флагмана» на сьогоднішній день «флагманські» технічні характеристики не варто. Куди важливіше те, що китайські гроші і французькі дизайнери змогли створити можливо кращий дизайн останніх років. Смартфон був обладнаний повністю керамічним корпусом: виглядає чудово, тримати приємно, дістати не соромно.
Якщо ж все-таки цікавлять характеристики, то тут у нас 821 Qualcomm Snapdrago як процесор, 6 Гб ОЗУ, 256 Гб жорстким пам’яті, операційна система Android 7 в перспективі.

3. Wileyfox Swift 2 Plus

smart4
Попередник Wileyfox Swift 2 Plus зарекомендував себе, як один з найдоступніших смартфонів, за умови збереження прийнятного рівня якості. Нова модель вийшла майже в два рази дорожче, зате обзавелася значним набором всіляких «фішок». Якості за останній рік смартфон також не розгубив. Смартфон також хороший своїм порівняно невеликим розміром і малою масою — всього 155 грам. Пристрій має 5-дюймовий екран на 720p, працює на процесорі Qualcomm Snapdragon 430 і має 32 Гб пам’яті.

4. Yotaphone 2

smart5
Смартфон Yotaphone 2 відзначився тим, що надав до уваги користувачів подвійний екран. Справа в тому, що крім основного екрану, у пристрої є ще один на тильній стороні, на кришці. Строго кажучи, це не повноцінний екран, так як використовується він для виведення лише деяких програм. Зате така інновація дозволяє економити заряд акумулятора, ємність якого до слова 2500 mAh. Працює це чудо на процесорі Snapdragon 801, має 2 Гб ОЗУ і 32 Гб пам’яті.

5. Lumigon T2 HD

smart6
Чи не найпродуктивніший смартфон, не самий функціональний і вже тим більше не найбільш інноваційний. Швидше за все, про Lumigon T2 HD мало хто взагалі чув. Забавно, але при всьому при цьому дане чудо ще і найбажаніший смартфон на Землі, і це зовсім не жарт. Вся справа в тому, що Lumigon T2 HD — преміальний смартфон з неймовірно якісним дизайном. Розроблений був в Данії. Має 4.3-дюймовий 720p екран, використовує старий-добрий процесор Snapdragon і 2 Гб ОЗУ.

6. Karbonn Titanium Octane Plus

smart7
В останні роки виробники смартфонів серйозно занепокоїлися доступністю своїх же творінь. Як наслідок на ринку з’являється все більше «бюджетних» пристроїв, в ціновій категорії нижче 150 доларів. При цьому виробники намагаються зберегти якість і функціонал такої техніки на прийнятному рівні. Одним з кращих творінь в цій області можна вважати цей смартфон. Працює він на процесорі MediaTek, використовує 2 Гб ОЗУ і операційну систему Android 4.4.2.

7. Ulefone Power

smart8
Телефон китайського виробництва з досить непоганими характеристиками і неймовірно низькою ціною! Має 5.5-дюймовий екран, 3 Гб ОЗУ, батарею на 6 050 мАг. Працює на операційній системі Android 5.1. При всьому при цьому смартфон ще й дуже солідно виглядає.

8. Японський смартфон, який можна мити

smart9
Не так давно в Японії був створений унікальний смартфон Digno Rafre. Розроблений і створений він був компанією Kyocera. Ключовою особливістю новинки стало те, що смартфон не боїться води і мила, в тому числі гарячої води. При цьому він має екран в 5-дюймів з 720p, 2 Гб ОЗУ, 16 Гб пам’яті, камери на 13 і 5 Мп і батарею на 3 000 мАг. Працює гаджет на операційній системі Android 7.0.