LIFE

Осінь золота — 25 неймовірних фото. Поради для зйомки восени.

Осінь — це золота пора для фотографів. Це в прямому, а також в переносному сенсі. Неймовірна осіння природа дарує таке розмаїття барв, що просто розбігаються очі, а руки тягнуться за фотокамерою. Дерева вкриті жовто-багряними листям. Дуже приємно прогулятися в сонячну погоду осіннім парком. Кінець вересня — самий початок жовтня, це той самий золотий час, коли в останні сонячні дні можна зловити і відобразити всю красу осінньої природи.

10 простих порад для вдалих осінніх фото:
— Знімайте після світанку або ближче до заходу сонця, коли світло особливо підкреслює фарби.
— Поставте баланс білого на своїй камері в «хмарно» або «тінь». Це зробить кольори і осінні барви більш теплими.
— Якщо камера підтримує різні режими jpeg, спробуйте поставити «пейзаж» або «яскравий». Іншими словами, спробуйте використовуйте режим, що підвищує насиченість кольору.
— Вибирайте для зйомки сцени і об’єкти, які мають привабливе освітлення.
— Обирайте сцени з контрастними кольорами. Жовте або червоне листя на блакитному небі.
— При виборі картини для вашого пейзажу, спробуйте створити т.з. «візуальну подорож». Щоб всі цікаві об’єкти були на ближньому, середньому, а також і дальньому плані.
— Використовуйте низькі точки для зйомки. Фото «від землі» буде виглядати особливо привабливо в осінню пору. Не забувайте і про дрібні об’єкти — листя, гриби та інші осінні деталі
— Для зйомки листя крупним планом — візьміть їх додому. Можете створити якусь композицію з відповідним світлом, щоб дощ, вітер або інші чинники не «заважали».
— Звертайте увагу на інтригуючі текстури — кора, прожилки листя, колючки чагарника, шкірка плодів.
— Знімайте відображення. Поверхня озера чи ставка особливо спокійна вранці. Використовйте відображення на воді щоб підсилити ефект осінніх знімків.

Для тих, хто ще не поклав свій фотоапарат на полицю, кілька простих порад і 25 неймовірних фото для натхнення, дивимось картинки осені:

osin-1
osin-2
osin-3
osin-4
osin-5
osin-6
osin-7
osin-8

osin-9
osin-10
osin-11
osin-12
osin-13
osin-14
osin-15
osin-16
osin-17
osin-18
osin-19
osin-20
osin-21
osin-22
osin-23
osin-24
osin-25

 

 

Теги:
осіні картинки
пори року барви осені
картинки осень на телефон
фото осени
як зробити осінні композиції
осінні композиції з листя