Делюкс

Оновлений готель Ritz в Парижі: сучасна розкіш!

Офіційний прес-реліз паризького готелю Ritz, присвячений його відкриттю після чотирирічної реконструкції, починається словами: «Прощайте вантажівки, ліси і складні офіси, що стали звичними атрибутами Вандомской площі». Ця фраза — майже крик душі і команди готелю, і жителів навколишніх вулиць — пояснює ажіотаж, що піднявся в Парижі в зв’язку з довгоочікуваною подією.

ritz1

ritz3

Паризький Ritz відкрився в далекому 1898 році і завжди користувався однаковою повагою і у представників істеблішменту, і у богеми, хоча міцніше за все готель асоціюється з джазовими 20-ми роками XX століття і ім’ям Ернеста Хемінгуея, в честь якого названий один з його барів. І звичайно, реконструкція закладу подібного рівня завжди відбувається з обережністю і пильною увагою до його історії.

Посвіжілий Ritz, за реновацію якого відповідали архітектор Дідьє Ботам і дизайнер Тьєррі Деспон, не зазнав радикальних змін і не став майданчиком для експериментів в області сучасного мистецтва. Це все той же розкішний готель, але класичну обстановку з відреставрованою обробкою прикрашають живописні роботи, що йдуть в ногу з часом, а комфорт постояльцям забезпечують новітні системи опалення, водопостачання та кондиціонування.

ritz2

ritz4

ritz6

Кількість номерів колишнього готелю скоротилося з 159 до 142, але їх площа збільшилася. Велика частина кімнат перетворилася в сьюти, 15 з яких названі на честь своїх іменитих постояльців (наприклад, Фредерік Шопен, Марія Каллас або Френсіс Скотт Фіцджеральд).

ritz5

Літературну пару відомому бару Hemingway тепер становить Salon Proust з каміном і бібліотекою. А чи не найгучнішим нововведенням стала поява в стінах готелю першого в світі спа-салону, в якому процедури з догляду будуть проходити під егідою Chanel. Ця співпраця двох гучних брендів не тільки характеризує люксовий сервіс готелю, але і віддає данину особистому відношенню Коко Шанель до «Рітц», в якому вона постійно проживала більше 30 років.

На урочистому відкритті готелю був показаний чотирихвилинний фільм Behind The Door, в якому режисер Зої Кассаветіс за допомогою акторського дуету Андреса Веленкосо і Ани Жирардо розкрила особливу атмосферу легендарного «Рітца» через одвічні французькі інтригу, романтику і cherchez la femme.

ritz7

ritz9

ritz8