Делюкс

Найдорожчі сигари в світі

Найдорожчі сигари — задоволення недешеве, але мільйонери готові платити астрономічні суми за можливість насолодитися смаком і ароматом по-справжньому елітних сигар. TiS розповідає про найдорожчі та найрідкісніші сігари сучасності.

Кубинські сигари

sigara1

Кубинські сигари визнані кращими в світі, а рідкісні зразки, що випускаються обмеженими серіями, оцінюються в десятки тисяч доларів. До тридцятиріччя знаменитого кубинського бренду Cohiba Behike була створена лімітована серія найдорожчих сигар в світі під назвою Cohiba 30th Aniversario Humidor Double Robustos. На знаменитій фабриці El Laguito в Гавані в 1996 році було випущено всього 100 коробок елітної серії сигар по 50 штук в кожній, 40 з яких створила вручну найзнаменитіша «торчедора» — крутильщиця сигар — Норма Ферандес. Всі 100 коробок унікальних сигар були продані на аукціоні Chrisitie’s за астрономічну суму — $ 28,6 тис. за коробку.

Сигари з підписом Кастро

На аукціоні Chrisitie’s в 1999 році за $ 26400 були продані ексклюзивні кубинські сигари з автографом Фіделя Кастро — Trinidad Diplomatic. Раніше ці сигари ніколи не виставлялися на торги. Вони призначалися виключно для подарунків, які робив Фідель Кастро найбільш високопоставленим гостям Куби.

Ювілейні сигари Davidoff

sigara2

Елітні сигари Davidoff 80 Aniversario були створені лімітованою серією в 1986 році до 80-річчя засновника знаменитої компанії — Зіно Давідофф. Ці сигари відрізняє особливий розмір. Справа в тому, що зазвичай сигари серії Grand Corona випускаються довжиною 235 мм з діаметром 47 мм. У ювілейній серії вони зроблені довжиною 218 мм c діаметром 48 мм. Сигари Davidoff 80 Aniversario знаходяться в коробці з кедра, завдяки чому вони отримують особливі деревні нотки під час куріння. Вартість однієї коробки цієї рідкісної партії сигар досягає $ 26,4 тис.

Улюблені сигари Черчилля

Відомий сигарний будинок в Гавані випускає легко впізнавані сигари Partagas. Відомо, що сам Вінстон Черчілль вважав за кращі саме сигари цієї марки і його було важко уявити без обов’язкової Partagas в руках. На честь знаменитого британського прем’єр-міністра була випущена лімітована серія марки Partagas Churchill 1973. На аукціоні Chrisitie’s коробка елітних сигар цієї серії була продана за $ 24 тис.

Сигари на честь відкриття Америки

sigara3

Завершують наш Топ кубинські сигари, створені до 500-річчя відкриття Колумбом Америки. Сигари 1492 Humidor випустили в кількості 501 х’юмідора, по 50 штук в кожному. Всі сигари цієї серії пронумеровані. Відомо, що перший хьюмидор знаходиться в колекції самого Фіделя Кастро, а останній, п’ятисотий, знаходиться в Національному музеї тютюну в Гавані. На аукціоні Chrisitie’s одна з коробок сигар серії 1492 Humidor була продана за $ 23 тис.