Uncategorized

Модні жіночі сумки

Основний, найбільш впливовий і яскравий аксесуар в жіночому образі, сумка повинна бути найстильнішою і дорогою складовою модного ансамблю: правильна модель належної якості зробить навіть базовий наряд з недорогих речей презентабельним і по-справжньому стильним.

Стильні жіночі сумки: основні моделі та матеріали

fashion-bag

Актуальних моделей налічується більше 40. Умовно їх можна розділити на 5 категорій:

великі — хобо і торби, сумки-мішки, шоппери, боулінги і даффл беги;
класичні — разноформатні сетчели з подовженим ремінцем, портфелі, лаконічні багети і акуратні моделі shoulder bag;
вечірні — клатчі та ридикюлі, оригінальні кисети і маленькі борсетки;
casual-формат — месенджери, нарочито грубі сумки з ремінцем через плече, байкерські та об’ємні тоут з короткими ручками, міські рюкзаки;
авангардні — сумки фантазійної форми і аксесуари з екстравагантним авторським декором.
Абсолютний must have — шкіряна жіноча сумка: натуральний матеріал або його якісний аналог виглядають естетично і при цьому відрізняються універсальністю. Традиційну модель без вигадливих прикрас можна носити і з суворим костюмом, і з романтичним платтям. Крім шкіри для пошиття таких аксесуарів може використовуватися замша, текстуровані тканини і креативні полімерні матеріали з незвичайною фактурою.

Декор сумок апелює до самих різних типів прикладного мистецтва. Він може бути виконаний у вигляді текстурирования або вишивки, стегнах візерунків або барокових аплікацій, мультифактурних деталей, принтів або color blocking. При виборі конкретної моделі варто враховувати, що чим складніше дизайн «фонового» одягу, тим простіше має бути аксесуар, і навпаки.

Де купити недорого жіночі сумки та рюкзаки

Класичні, ультрамодні і повсякденні сумки представлені в каталозі bag.kiev.ua. Вподобану модель можна замовити за вигідною ціною.