Красота и здоровье

Кориця

Зігріваюча спеція, довгими зимовими вечорами напевно Ви не раз відчували її теплий чарівний аромат в глінтвейні. Або пам’ятаєте з дитинства смачні пишні булочки з корицею.

Ця воістину чарівна спеція не тільки перетворює найпростіше блюдо в ласощі, але і благотворно впливає на Ваше здоров’я.

Кориця зміцнює серце і знижує артеріальний тиск. З давніх часів відомі антисептичні властивості цієї рослини — всі шкідливі віруси будуть убиті. Приправа сприяє поліпшенню травлення, нормалізації роботи шлунку і кишківника. Активізує роботу нирок, печінки, жовчного міхура. Нещодавно з’ясували, що кориця навіть допомагає від морської хвороби.

До цих пір вчені продовжують відкривати все нові і нові корисні властивості цієї стародавньої приправи. Вона була відома в Китаї ще в 2700 році до н.е. У Стародавній Греції ця спеція, в прямому сенсі слова, цінувалася на вагу золота. За 35 кг кориці давали 15 кг дорогоцінного жовтого металу! Дозволити собі корицю могли тільки дуже багаті люди. Часи змінилися, але чим ти власне гірше багатьох жінок середньовіччя?

До речі, купувати корицю краще в паличках, тоді вдасться уникнути підробки. Але якщо Вам потрібен саме порошок, а возитися з помелом не хочеться, то при покупці зверніть увагу на країну виготовлення. Не купуйте корицю з країн, які не є її виробниками: США, Ізраїлю, Німеччини тощо. А ось французький, голландський і англійський товар зазвичай відповідає найвищим вимогам якості.