Где остановиться

Готель на деревах: Treehotel, Швеція

Шведський готель Treehotel — кращий варіант виконання дитячої мрії: жити на дереві в повному комфорті, якщо не сказати — розкоші.

Всього в унікальному готелі, розташованому в сосновому лісі, п’ять номерів — «НЛО», «Пташине гніздо», «Дзеркальний куб», «Синій конус» і «Хатина» — з оригінальним дизайном і освітленням, в кожному можуть розміститися від двох до чотирьох гостей.

Площа номерів — від 15 до 25 квадратних метрів. Підйом в кімнати, розташовані на висоті від 3 до 6 метрів, здійснюється по підвісному мосту або на спеціальному ліфті. З номерів, в лісовій глушині схожих на сторонні предмети, відкриваються мальовничі краєвиди на долину річки Лулі.

treehotel2

treehotel3

У Treehotel якщо і можна відчути себе пустельником, то хіба що візуально: навколо і правда ні душі, тільки сосни і безкраї пейзажі. Повністю зануритися в лісове життя навряд чи вийде: комфортні номери обладнані екотуалетами і енергозберігаючими раковинами. У лісовій гущавині також знаходиться сауна, розрахована на 8 чоловік; ресторан — в пішій доступності.

treehotel8

Вартість розміщення
Двомісне розміщення в «НЛО», «Пташиному гнізді», «Синьому конусі» і «Хатині» обійдеться в $ 478,8 на добу. Вартість проживання в «Дзеркальному кубі» трохи більше — $ 534 на добу. Площа номерів «НЛО», «Хатина» і «Синій конус» дозволяє розмістити додаткові ліжка для дорослих; вартість — $ 88,2. У вартість розміщення включено сніданки. Відвідування сауни — $ 12,0 для дорослих і $ 6,0 для дітей.

treehotel4

treehotel5

Порада
Близькість Treehotel до полярного кола, розташованого в годині їзди від готелю (близько 60 км), дозволить туристам відправитися на пошуки північного сяйва.

Як дістатися
Treehotel розташований неподалік від міста Харадс (Harads) на півночі Швеції , в сосновому лісі. Найближчий аеропорт Luleå (Kallax) знаходиться в 83 кілометрах, час у дорозі до готелю. Найбільш зручний спосіб дістатися — замовити трансфер при бронюванні номера. Також до Treehotel можна доїхати на орендованому автомобілі, взявши машину в одному з пунктів прокату в Лулео.

treehotel6

treehotel7

Один з найбільш приємних способів дістатися до Treehotel взимку — прогулянка на снігоходах. Представники готелю зустрічають гостей в аеропорту Luleå, супроводжуючи їх до готелю. Подорож традиційно закінчується гарячим глінтвейном, який чекає туристів після приїзду. Трансфер можливий для двох-восьми осіб.

Також гості готелю, при бажанні, можуть замовити трансфер на вертольоті.

Treehotel
Edeforsväg 2A, 96024 Harads Sverige
www.treehotel.se