Стиль

Головний колір 2017 року: зелений (greenery)!

Тисячні дослідження в сферах моди, архітектури, туризму і так далі показали, що головний колір нового 2017 року — зелений або, якщо бути точніше, «зелень». Експерти з Pantone називают його «свіжим і пікантним жовто-зеленим відтінком, який ми бачимо в перші дні весни, коли пробуджується і оновлюється природа».

moda1

За словами фахівців, цей колір дає нам впевненість в собі і сміливість жити за нашими власними правилами. Тому без сумнівів, незабаром можна очікувати численного навала зеленого у всіх магазинах країни та на показах мод. Одночасно сміливий і умиротворений колір залежно від того, як і з чим ви його будете поєднувати.

moda2

Він добре виглядає з нейтральними сірим і чорним, дає ефекту з помаранчевим, червоним, блакитним, а надати мінімалізму можна в поєднанні з білим, хоча можна вибрати однотонний зелений і це цілком завершить образ. На вибір також маса альтернатив — вкраплення на принтах або аплікаціях.

Акцент на аксесуарах: сумочки, окуляри, ремені, браслети, туфлі і політ фантазії для поєднання зі своїм новим пахучим гардеробом.