LIFE

Джада Пінкетт-Сміт повернення в Матрицю 4

Джада Пінкетт-Сміт веде переговори про повернення в якості Ніобе в Матрицю 4. Минуло понад 15 років з тих пір, як остання на даний момент частина Матриці вийшла в прокат, але франшиза реанімуться. Новина про Matrix 4 з’явилася на початку цього року, коли було оголошено, що Лана Вачовскі приступила до написання сценарію четвертого фільму. Це сталося після попередніх повідомлень про можливе перезавантаження франшизи, але тепер це буде абсолютно новий проект.

На додаток до повернення Лани до франшизи, Matrix 4 також покаже, що оригінальні зірки стрічки Кіану Рівз і Керрі-Енн Мосс повернуться в своїх ролях Нео і Трініті. Це стало досить несподіваною новиною, оскільки обидва персонажа померли в кінці Матриці: Революція. Хоча ще не зрозуміло, як вони повернуться у Матрицю, це змусило багатьох фанатів задатися питанням, які ще інші ветерани ще зможуть повернутися.

На даний час відомо, що Джада Пінкетт-Сміт також веде переговори про повернення в Matrix 4. Пінкетт-Сміт приєдналася до франшизі як Ніобе для двох продовжень, так що це буде її третя поява в тому випадку, якщо угода буде укладена. Однак на даному етапі інформації дуже не багато. За роки, що минули з третьої «Матриці», Пінкетт-Сміт знялася в Готемі, комедіях, таких як «Дуже погані матусі» і «Ульотні дівчинки», і зовсім недавно була помічена в «Падінні ангела».

Завдяки своїм появам в «Матриці: Перезавантаження» і «Матриці: Революція» Ніобе стала важливим персонажем цієї історії. Вона є членом Опору і капітаном кораблів Логос і Логос II. Вона ризикувала своїм життям, щоб врятувати Нео в кінці Перезавантаження і допомогла повернути екіпаж в Сіон в кінці Революції.
Matrix 4 почне зніматися на початку наступного року, тому нові подробиці будуть відомі дуже скоро, включаючи (на що ми сподіваємося) підтвердження повернення Пінкетт-Сміт. Прем’єра фільму «Матриця 4» запланована на 2022 рік, а точна дата поки невідома.