Стиль

Як носити дуті сумки

Поряд з дутими пальто-ковдрами супер популярність здобули і дуті сумки. Тепер цей аксесуар виходить на новий рівень функціональності і може послужити модницям ще й зручною подушкою!

Бренд Mother of Pearl випустили перші сумки в цьому стилі ще в 2017 році. Аксесуар практично не відрізнявся від того, на чому ми спимо і лаконічно завершував розслаблений образ з легкою сукнею або костюмом в дусі піжами.

ynds-3

Трохи пізніше і інші модні Будинки підхопили ідею так званого урбан затишку і пухкі форми набули сумки-шопери, клатчі та поясні сумки. Аксесуар набув універсальності.
Сьогодні дуту поясну сумку можна вдягнути на ранкову пробіжку, а стьобану сумку-хмару захопити на світський захід. Пухкий аксесуар особливо актуальний в холодну пору року. Такі сумки можна комбінувати з вовняним пальто, тренчем, светром оверсайз і навіть з класичним брючним костюмом і кедами.

Ми підібрали кілька модних образів, в яких сумка-хмара чи сумка-подушка, як її ще називають, є центральним акцентним аксесуаром. Дивимось і надихаємось!

PARIS, FRANCE - MARCH 01: Aylin Koenig is seen wearing Margiela bag,, leather jacket, asymmetric skirt during Paris Fashion Week Womenswear Fall/Winter 2019/2020 on March 01, 2019 in Paris, France. (Photo by Christian Vierig/Getty Images)

ynds-2

ynds-5

ynds-6

ynds-7

ynds-4