LIFE

Дональд Трамп здав тест на коронавірус

Трамп вирішив здати тест на вірус COVID-19 13 березня після того, як він дізнався, що у глави прес-служби президента Бразилії Фабіо Вайгартен, який напередодні брав участь в переговорах американської і бразильської делегацій, виявили коронавірус.

— Через тиждень після вечері в Мар-а-Лаго з бразильською делегацією, у президента не проявилося ніяких симптомів, — пояснила пізніше журналістам прес-секретар Білого дому Стефані Грішем.

Однак тепер в адміністрації американського президента вимірюють температуру у всіх відвідувачів, які збираються або можуть контактувати з Трампом і віце-президентом Майком пенсії. Таким чином, напередодні одного з журналістів просто не пустили на брифінг через температуру 37,7 ° C.

Нагадаємо, що через епідемію коронавируса в США був оголошений режим надзвичайної ситуації. На боротьбу з вірусом влада виділила 50 млрд доларів. В’їзд всім іноземцям, що прибувають з країн Шенгенської зони, а також з Великобританії і Ірландії був закритий.

Згідно з останніми даними на 15.03.2020, в США зафіксовано 2 937 випадків зараження, з них 9 осіб вилікувалися, а 57 — померли.