Стиль

Чому зірки носять взуття на розмір більше?

Сумнівний трюк чи якийсь секрет?

Яких тільки сумнівних трендів в наш час немає — то волосся не першої свіжості, яке пожвавлюють сухими шампунями, то взуття на 1-2 розміри більше. Якщо раніше поява в човниках 40-го розміру при власному 38-ом здавалося модним провалом, то сьогодні подібні історії часто-густо зустрічаються навіть серед селебрітіс. Звичайно, можна вирішити, що зірки вигулюють не своє взуття, а шоурумні зразки, але найчастіше це цілком свідомий вибір. Чому?

Виявляється, обираючи серед — випадково загубити взуття чи уникнути набряків — знаменитості обирають найменше лихо. Широке взуття допомагає витримати червону доріжку будь-якої тривалості — вона не тре, тому можна не боятися мозолей.

Зоряні стилісти регулярно роблять такий трюк:
всередину туфель і босоніжок приклеюють спеціальні силіконові подушки, які дозволяють нозі не ковзати, — таким чином горезвісного «ефекту Попелюшки» вдасться уникнути. Виходить, що взуття сидить на нозі, але не щільно, що не здавлює її, не заважає циркуляції, і, відповідно, ніяких набряків не буде. Ще одним секретним засобом є двосторонній скотч — він також допомагає взуттю, яке завелике, бути на місці в найвідповідальніший момент.

Звичайно, найчастіше до взуття на пару розмірів більше вдаються при дрес-коді Black tie, коли поділ сукні закриває туфлі. Втім, у наш час цей прийом став чи не трендом, а тому зірки і світські дівчата не завжди намагаються його маскувати.

tufli2

tufli3

tufli4

tufli5