LIFE

Чоловік підкаблучник, чому так вважають його друзі

Багато жінок чули цей вираз, але не всім зрозуміло хто такий підкаблучник і чому так відбувається. Для початку слід визначитися хто такий насправді чоловік підкаблучник.

Такими чоловіками прийнято вважати тих, хто беззастережно виконує все, що йому накаже жінка. Якщо вона сказала, що сьогодні він не йде зустрічатися з друзями, значить, так тому і бути. Дане питання навіть не обговорюватиметься.

Є думка, що кожен чоловік в якійсь мірі є підкаблучником. Завдання даної статті – розібратися в цьому питанні.

Які бувають типи:

  • Тип перший: підкаблучник радісний. Психологічно такі чоловіки виділяються серед інших тим, що вони просто щасливі виконати наказ своєї коханої жінки. Такі чоловіки здатні заради своєї жінки на все що завгодно. Жінка ніколи не буде ні в чому мати потребу поруч з такою людиною, він стане для неї справжнім принцом.
  • Тип другий: підкаблучник абсолютний. У таких людей повністю відсутня воля, вони не в змозі самостійно приймати рішення, такі чоловіки практично ніколи не проявляють ініціативу. У таких парах про все думає і все вирішує жінка, а він у будь-якому разі з нею погоджується.
    Такий чоловік-підкаблучник завжди зробить все, що захочеться жінці. Йому дуже подобається такий стан, і він почувається досить комфортно. Начебто все б добре, але є одне маленьке «але» при такому положенні справ, незабаром ваш чоловік перестане ним бути в прямому сенсі слова.
  • Тип третій: підкаблучник несправжній. В основному мають свою думку, але щоб не засмучувати дружину і не спровокувати конфлікт вони все ж воліють промовчати і погодиться з нею.
    Для таких чоловіків дуже важливий затишок і спокійна обстановка в сім’ї, саме з цієї причини вони стануть робити вигляд, що повністю з вами згодні. При цьому вони не втратять свою вигоду, а ви все одно залишитеся переможницею.
  • Тип четвертий: підкаблучник поза домом. У більшості випадків такого чоловіка навіть не можна назвати підкаблучником, так він показує себе таким тільки перед своїми друзями. Причин такої поведінки може бути кілька.
  1. Він дуже дорожить дружбою з людиною, яка є підкаблучником і таким чином показує, що він з ним однаково мислить. Звичайно ж, в побуті від такого чоловіка ви мало чого дочекаєтеся.
  2. Чоловік не бажає ставити в незручне становище свою жінку перед друзями, а тому при них намагається виконувати всі її прохання. Після повернення додому ситуація кардинально змінюється.

Фото подкаблучника

Як виправити дану ситуацію?

Для цього вам треба просто поговорити з чоловіком і з’ясувати для початку причину такої поведінки. Так само ви повинні для себе визначиться, чи подобається вам таке положення справ чи ні. Якщо ви не задоволені тим, що так відбувається, то вам слід прямо сказати про це чоловікові.

Взагалі будь-які питання, які виникають у сім’ї треба обговорювати, а не зберігати образу і в таємниці від улюбленого переживати ситуацію знову і знову. Якщо вам не подобається, що чоловік веде себе саме так в присутності своїх друзів – скажіть йому про це. Зробіть наголос на тому, що вам було б набагато приємніше, якби він спочатку обговорив цю ситуацію з вами.

Якщо ж чоловік не згоден з вашою думкою в даному питанні, то слід прийняти кардинальні заходи. Це треба робити тільки в тому випадку, коли ваш чоловік дійсно грає роль підкаблучника перед своїми друзями, а вдома ви не можете від нього допросится найпростіших речей.

До кардинальних заходів відносяться елементарні ультиматуми. Тобто ви можете заявити, що якщо він не перестане так себе вести, то ви не будете робити те, що він попросить. Звичайно, до таких заходів треба переходити тільки після того, як після спокійної розмови у вас не вийде переконати його у своїй правоті.

Але все ж таки постарайтеся знайти компроміс, це буде найкращим виходом з такої ситуації. До того ж не призведе до серйозного конфлікту, постарайтеся показати чоловікові, що ви поважаєте його думку, але хочете щоб він прислухався і до вашої.

Як можна пізнати людину, що виконує бажання жінки

— у родині всі питання вирішує жінка, а чоловік тільки приймає її дії та думку, навіть радіючи з такого повороту подій, тому що немає необхідності брати на себе всі проблеми;

— жінка постійно сперечається з ним стосовно будь-якої дрібниці, а він все терпить і мовчки вислуховує іноді навіть безглузді претензії;

— дружина сама розпоряджається грошима чоловіка і вирішує, що йому треба придбати, а без чого він може й обійтися, він в свою чергу з цим навіть не намагається сперечатися;

— якщо він збирається провести час з друзями, то вони в першу чергу питають дозволу у його дружини. Якщо вона дасть добро, то чоловік може відлучитися і то на певний час, який буде зазначено дружиною;

— жінка при сторонніх людях може образити, зробивши йому зауваження і навіть принизити, він стерпить і навіть наодинці нічого їй не скаже з цього приводу;

— дружина спокійно підвищує голос на чоловіка, але він ніколи не зробить того ж, вона може робити це де завгодно і як завгодно.

Щодо останнього пункту, хочеться звернути увагу на те, що жінка, таким чином, в першу чергу показує свою недалекість і не вихованість. Так що, скоріше за все, таким чином, вона не принизить чоловіка, а сама себе.

Як з чоловіка зробити підкаблучника

Чоловік підкаблучник — цілком досяжна мета, якщо ви собі ставите таку. Тільки пам’ятайте про те, що зовсім немає потреби кричати на чоловіка і постійно з ним сперечатися. Можна підійти до цього питання з любов’ю і ласкою, так буде навіть краще.

В першу чергу ви жінка, а значить повинні бути м’якою і жіночною, ваші прохання до чоловіка повинні бути добрими. Не забувайте хвалити його і робити йому компліменти, адже вони теж це люблять. При такому підході він буде просто щасливий, виконати будь-яке ваше доручення чи прохання.

Чоловіки, хоч і не завжди хочуть це визнавати, але теж люблять, коли їм лестять, завищують їх здібності і цінують їх. Тоді вони готові заради цієї людини гори звернути, а вже ваші прохання він точно виконає.

Покажіть йому, що ви маєте потребу в ньому, що без нього ви слабка і беззахисна. Чоловікам подобається грати роль захисника і допомагати слабким, так вони самостверджуються і у них підвищується впевненість у собі. А впевнений чоловік, як ви розумієте, упевнений у всьому, і секс тут не буде винятком.

Намагайтеся помічати, коли вашому чоловікові самому потрібна допомога і підтримка. Не думайте, що якщо вони сильна стать, їм не треба час від часу щоб їх теж підтримали морально. Якщо ви підтримайте чоловіка в скрутну для нього хвилину, то він теж завжди з радістю і охотою піде вам назустріч.

А чи треба робити з нього такого?

Чоловік підкаблучник мрія багатьох жінок, але перед тим як ви приймете будь-яке рішення вам треба визначитися, чи хочете ви бути в числі цих жінок.

Чи потрібен вам такий чоловік? А може нехай він все-таки залишається чоловіком, що йде час від часу вам назустріч. У стосунках головне гармонія і взаєморозуміння. В іншому випадку, кому потрібні такі відносини?

Якщо ви хочете бачити поряд з собою справжнього і гідного чоловіка то вам абсолютно немає потреби робити з нього золоту рибку. Наповніть ваші відносини любов’ю і ласкою, тоді він сам побажає виконати будь-яке ваше бажання. Станьте для нього не просто дружиною і коханкою, а справжнім другом і соратником.