На заметку

10 найнебезпечніших пляжів світу

ТОП 10 найнебезпечніших пляжів світу!

Пляж Махо на острові Сен-Мартен

plaz1
На цьому пляжі немає ні акул, ні медуз, але є аеропорт. Приголомшуючий звук двигуна літака, який пролітає над висоті всього 15 метрів над пляжниками, небезпечний для їх здоров’я.

Cable Beach у Австралії

plaz2
На популярних пляжах Квінсленда були неодноразово зафіксовані випадки нападу крокодилів на пляжників, при цьому цікавий факт — ловля рептилій в даній місцевості заборонена законом.

Пляжі Квінсленда і островів Тіві у Австралії

plaz3
Північне узбережжя Австралії є місцем проживання самих отруйних медуз — кубомедуз. Розглядати їх складно, а укус може привести до летального результату.

Пляж Fish Hoek, ПАР

plaz4
Останнім часом все частіше спостерігаються групи білих акул біля берегів Кейптауна, особливо в літній сезон.

Пляж Second Beach, Port St. Johns, Південна Африка

plaz5
Популярна екстремальна розвага — подивитися під водою в клітці на білих акул — стала залучати до берегів все більше хижаків.

Zipolite Beach, Мексика

plaz6
На вигляд — невеликий спокійний пляж з білосніжним піском, але варто зайти в воду, як підводна течія може понести в океан. Особливо небезпечно тут з квітня по червень.

Пляж New Smyrna у США

plaz7
Найголовніший пляж Флориди прославився як «найщасливіший»: туристів тут било блискавкою, на них нападали акули, та й човни частенько стикалися.

Атолл Бікіні, Маршаллові острови

plaz8
Ці неймовірної краси пляжі і рифові колонії приваблюють туристів з усього світу, правда, рівень радіації тут як і раніше вище норми.

Пляжі Сан-Паулу, Бразилія

plaz9
Ці пляжі вважаються самими небезпечними в світі: піраньї чекають практично у всіх громадських місцях купання.

Пляж Copacabana у Бразилії

plaz10
Чотирикілометровий пляж, мабуть, самий популярний і відомий в світі, а заодно і один з найнебезпечніших — через високий рівень злочинності.

Небеспечні пляжі — ви маєте про них знати!