Красота и здоровье

10 дивних речей, які вважаються привабливими в інших країнах

Чи існують універсальні стандарти краси ? Дивлячись на профілі популярних Instagram-блогерів, може здатися, що відповідь на це питання позитивна. Але насправді, якщо подивитися на країни з іншим менталітетом, виявиться, що ідеал жіночої привабливості в інших державах виглядає дещо інакше, ніж у нас. Як саме? Дивіться в огляді TiS.
НЕРІВНІ ЗУБИ

krasa1

Незважаючи на те, що в більшості країн стандартом краси є так звана «голівудська посмішка», в Японії значно привабливішими вважаються дівчата з нерівним рядом передніх зубів. На думку місцевих жителів, видатні вперед різци виглядають дуже мило і зворушливо. Хоча варто відзначити, що операція по «викривленню» зубів користується популярністю не тільки серед представниць прекрасної статі, а й серед чоловіків.

ПИШНІ ЖІНКИ

krasa2

Протягом багатьох століть пишні жінки вважалися еталоном краси і привабливості. Але двадцяте століття внесло свої корективи, зробивши своїми іконами таких моделей, як Твіггі і Кейт Мосс, вага яких ледве досягає позначки 50 кілограмів . Але, як виявилося, не скрізь прижився тренд на худобу. У Мавританії жінки, які не можуть похвалитися пишними формами, мають всі шанси не вийти заміж. Через це батьки занадто струнких дівчат навіть садять їх на спеціальну дієту, щоб після досягнення віку нареченої вони могли спокусити потенційного чоловіка не тільки своїм умінням смачно готувати, але і декількома рядами складок на животі.

НАДМІРНИЙ МАКІЯЖ

krasa3

Ось уже який сезон європейські візажисти співають оди природній красі. Але мешканкам Багамських островів явно не припав до душі цей тренд. Остров’янки продовжують використовувати в своєму повсякденному макіяжі найнеймовірніші відтінки, накладаючи на повіки бірюзовий, жовтий, помаранчевий, червоний і зелений одночасно. Все це тому, що місцеві чоловіки вважають за краще яскравих жінок — в прямому і переносному сенсі.

ПОВ’ЯЗКА НА ОБЛИЧЧІ

krasa4

Як не дивно, але в Ірані не прийнято приховувати свої пластичні операції , особливо якщо вони проходили на обличчі. Все тому, що для іранців можливість звернутися до хірурга і виправити, скажімо, форму носа — ознака статусу і достатку. Тому не дивуйтеся, якщо побачите на вулицях Тегерана чоловіків і жінок з пов’язкою на носі.

БІЛА ШКІРА

krasa5

На відміну від більшості наших жінок, які вважають своїм обов’язком, відправляючись у відпустку, привезти звідти, крім приємних вражень і пари зайвих кілограмів, шоколадну засмагу, азіатські жінки і чоловіки, навпаки, намагаються уникати прямих сонячних променів і вважають, що саме абсолютно біла шкіра є еталоном краси.

ДОВГА ШИЯ

krasa6

Не можна сказати, що виключно в племені падаунг в М’янмі цінуються жінки з довгими шиями, але все ж в даній місцевості це є одним з головних критеріїв оцінки жіночої привабливості .

ГУСТІ БРОВИ

krasa7

Не тільки мексиканська художниця Фріда Калло вважала свої зрослі на переніссі брови вкрай привабливими. У деяких районах Таджикістану жінки спеціально підфарбовують собі область на переніссі, бо впевнені, що густі брови — знак обраності.

МІНІАТЮРНІ ЖІНКИ

krasa8

На відміну від латиноамериканок, які люблять підкреслювати свої жіночні форми, азіатські жінки воліють приховувати свою гендерну ідентичність, щоб залишатися в очах своїх чоловіків крихкими і мініатюрними дівчатами. Чи варто нагадувати, що в Стародавньому Китаї дівчаткам з 4-5 років починали бинтувати ноги, щоб уповільнити їх зростання.

АТЛЕТИЧНА ФІГУРА

krasa9

Хоча в даний час це можна назвати вже загальносвітовим стандартом краси, але все ж Австралія стала першою країною, де атлетична статура у жінок перетворилося на справжній тренд. Все тому, що австралійки більшу частину часу проводять на пляжі в бікіні.